Barani-Design-Logo-Red-500x60-type-opt.png
 

BARANI DESIGN, s.r.o. poskytuje elektrotechnické a personálne služby v Nemecku.

V dôsledku dopytu po odborníkoch v západnej Európe vznikla na Slovensku v roku 2011 divízia, ktorá je zameraná na odborné technické služby a poskytovanie technického odborného personálu.


Neustále zvyšovanie dopytu po kvalifikovaných pracovníkoch, predovšetkým v oblasti elektroinštalačných prác, viedlo k ďalšiemu rozšíreniu spoločnosti.


Nadštandardné vzťahy s našimi nemeckými klientmi umožňujú ponúkať našim pracovníkom dlhodobú spoluprácu a počas celej doby pracovného nasadenia ich podporu. Dôležitý je pre nás osobný prístup k našim partnerom – nemeckým  klientom a Vám, našim budúcim spolupracovníkom. Garantujeme Vám kontinuitu práce a platobnú schopnosť.


Stabilný nárast počtu spokojných klientov nám umožňuje personálne rásť a poskytovať našim pracovníkom istotu dlhodobého zamestnania.


Pri všetkých našich realizáciách (pracovných vzťahoch) kladieme veľký dôraz na komunikáciu a osobný prístup ku každému klientovi aj spolupracovníkovi. Spolupracujeme len s osvedčenými nemeckými spoločnosťami. Našich partnerov si dôsledne vyberáme a veľmi si vážime skutočnosť, že vďaka korektnej a transparentnej spolupráci zaznamenávame opätovné využívanie našich služieb a každoročný nárast počtu nových klientov.